Series
Ratings
60
Lights and ShadowsRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0