Titles you rated
- Faking ItRated ★ 3.0
- Faking ItRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0- Awkward.Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 3.5- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 2.5
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
True BloodRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 5.0