Series
Ratings
42
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5