Series
Ratings
138- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.5