Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0