Movies
Ratings
33
American SniperRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5