Titles you rated
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0