Movies
Ratings
687
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
The Dark and the WickedRated ★ 2.0