Movies
Ratings
15
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0