Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0