Series
Ratings
13
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0