Series
Ratings
25
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0