Movies
Ratings
69
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0