Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5