Movies
Ratings
352
Need for SpeedRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
First PositionRated ★ 3.0
Le ChefRated ★ 1.5
The Way Way BackRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 2.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0