Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 1.5