Movies
Ratings
1240
The Front LineRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 1.0
The IrishmanRated ★ 3.0