Movies
Ratings
15
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0