Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0