Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
GloriaRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- You Are My DestinyRated ★ 1.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Do No HarmRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0