Movies
Ratings
54
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0