Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.0