Series
Ratings
17
Bad GuysRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0