Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5