Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Green HornetRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0