Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.5
Pieces of a WomanRated ★ 3.5
Night Always ComesRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Wizard of LiesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.0