Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0