Titles you rated
The ThievesRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0