Series
Ratings
102
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
To Get HerRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Hi My SweetheartRated ★ 5.0
Nail Shop ParisRated ★ 1.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.5
Cutie PieRated ★ 2.0
I Love Lee Tae RiRated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0