Series
Ratings
24
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Court of GoldRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5