Movies
Ratings
300
LifeRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0