Movies
Ratings
114
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0