Movies
Ratings
18
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5