Movies
Ratings
36
Hear MeRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
JaneRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
ShameRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0