Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0