Titles you rated
One DayRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 1.0
MamaRated ★ 2.0
Dead SilenceRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 1.0
Death BellRated ★ 1.0- ApostleRated ★ 1.5
My SonRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
White NightRated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 1.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0