Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ElfRated ★ 4.0
My Tutor Friend 2Rated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0