Movies
Ratings
50
The ServantRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 3.0