Titles you rated
The Wicker ManRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
When Evil LurksRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The WonderRated ★ 4.0