Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- My Love PatzziRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5