Movies
Ratings
30
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0