Series
Ratings
21
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5