Movies
Ratings
47
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5