Movies
Ratings
500- The UglyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.5
The Lost CityRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 0.5
The GuiltyRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Perrier’s BountyRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5