Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 4.0