Movies
Ratings
153
InterstellarRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Ju-on: The Final CurseRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Perfect ProposalRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5