Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0