Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
NerveRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0