Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0