Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
DittoRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0